Webináre organizujeme online, v konferenčnom prostredí Webex.

Všetci účastníci, ktorí sa webinára zúčastnia aktívne v plnej dĺžke jeho trvania, získajú certifikát o účasti (emailom 1-2 dni po skončení webinára). 

Nahrávky a materiály z webinárov sú dostupné v skupine Vzdelávareň - len pre registrovaných v eTwinningu.

Ak nie ste učiteľom a máte záujem sa webinára zúčastniť, kontaktujte nás na: info@etwinning.sk. V prípade voľnej kapacity vám bude účasť umožnená.

Aktuálne webináre

 • 11 dec
  Webex od 18:00 do 19:00
  Ivana Čepová Ivana Šoltésová
  Praktický návod na úvodné aktivity eTwinning projektu Získajte praktický návod na úvodné aktivity pre váš eTwinning projekt. Objavte osvedčené postupy a tipy, ktoré vám pomôžu úspešne odštartovať a riadiť váš projekt v rámci eTwinning komunity. Okrem toho sa môžete tešiť na ukážku online nástrojov, ktoré vám uľahčia predstavenie vašich partnerských tímov.
 • 14 dec
  Webex od 18:00 do 19:00
  Monika Nagyová
  eTwinning krok po kroku: Usporiadanie aktivít v projekte Kvalita projektu závisí od viacerých faktorov, ktoré je potrebné dodržať. Posledná časť zo série webinárov zameraných na počiatočnú prácu v projektoch eTwinning je venovaná zoraďovaniu stránok projektu tak, aby bol jasne viditeľný cieľ, obsah a smerovanie projektu až k jeho samotnému výstupu. Na tomto webinári si ukážeme ako zoradiť stránky projektu, aké kritériá dodržať spolu so zaujímavými tipmi z konkrétnych projektov.
 • 18 dec
  Webex od 18:00 do 19:00
  Marcel Prievozník
  Na kávičke s eTwinningom - audiovizuálne kreácie Ako pracovať so zvukom a ako ho využiť v projektových výstupoch, diseminácii a evalvácii projektu? Na tomto webinári si ukážeme, v akých podobách a s akými digitálnymi nástrojmi dokážete so zvukom pracovať v projektovej činnosti.
 • 11 jan
  Webex od 18:00 do 19:00
  Kornélia Lohyňová
  TeachMeet: Inovácie v materskej škole s eTwinningom Pridajte sa k nám na špeciálnom stretnutí, kde budeme spoznávať víťazné projekty Národnej súťaže eTwinning 2023 v kategórii "materská škola". Počúvajte skúsenosti a rady učiteľov, ktorí vám pomôžu pri realizácii projektov. Daniela Virágová z Materskej školy Važecká 18 v Prešove, predstaví projekt "Happy math", zatiaľ čo Božena Beníková z Materskej školy Iľjušinova 1 Bratislava sa podelí o projekt "The sense of Rainbow colours". Na webinári privítame aj Andreu Bezekovú Tačárovú z Best friends nursery z Vranova nad Topľou, ktorá predstaví projekt "Colour Travellers". Poďte sa inšpirovať a objaviť nové možnosti vo svete eTwinning v materskej škole!
 • 18 jan
  Webex od 18:00 do 19:00
  Kornélia Lohyňová
  TeachMeet: Inovácie na prvom stupni základnej školy s eTwinningom Pripojte sa k nám na špeciálnom stretnutí, kde predstavíme víťazné projekty Národnej súťaže eTwinning 2023 v kategórii "1. stupeň ZŠ". Počúvajte o skúsenostiach a radách učiteľov, ktorí vám pomôžu pri realizácii projektov. Monika Kormaníková zo Základnej školy na Šmeralovej 25 v Prešove predstaví projekt "Earth Rangers", zatiaľ čo Martina Janáková zo Špeciálnej základnej školy na Radlinského 1605/16 v Bánovciach nad Bebravou sa podelí o projekt "GreenDeal". V rámci webinára privítame aj Katarínu Flajsovú zo Cirkevnej spojenej školy na Okružnej 2062/25 v Dolnom Kubíne, ktorá predstaví projekt "Z pohádky do pohádky - Z rozprávky do rozprávky". Poďte s nami objavovať nové možnosti vo svete eTwinning na prvom stupni základnej školy!
 • 25 jan
  Webex od 18:00 do 19:00
  Kornélia Lohyňová
  TeachMeet: Inovácie na druhom stupni základnej školy s eTwinningom Pripojte sa k nám a spoznajte víťazov Národnej súťaže eTwinning 2023 v kategórii "2. stupeň ZŠ". Počúvajte príbehy, nápady a skúsenosti učiteľov, ktorí vám poskytnú rady a inšpiráciu na úspešnú realizáciu projektov. Zuzana Polónyová z Gymnázia P.J. Šafárika v Rožňave nám predstaví medzinárodný projekt "Our European Sustainable City". Eva Kabáčová zo Základnej školy s materskou školou na Staničnej v Lieseku ukáže ako žiaci pracovali v projekte "Following the track of UNESCO heritage", a Lukáš Fusatý zo Základnej školy s materskou školou v Dolných Orešanoch nás inšpiruje svojím projektom "Československo Minecraftom". Poďte sa nechať inšpirovať a objavovať nové cesty k výučbe na druhom stupni základnej školy!
 • 01 feb
  Webex od 18:00 do 19:00
  Kornélia Lohyňová
  TeachMeet: Inovácie na strednej škole s eTwinningom Pripojte sa k výnimočnému online stretnutiu a spoznajte víťazov Národnej súťaže eTwinning 2023 v kategórii "stredná škola". Nechajte sa inšpirovať nápadmi, tipmi a skúsenosťami učiteľov, ktorí vám poskytnú cenné rady pre úspešnú realizáciu projektu. Ivana Bršťáková z Obchodnej akadémie na Dudovej 4 v Bratislave nás inšpiruje svojím projektom "English eGrammar". Eva Kadlečíková z Obchodnej akadémie na F. Madvu 2 v Prievidzi predstaví projekt "Students’ ideas about their wellbeing at school", a Viera Mihalková z Gymnázia J. Kráľa na SNP 3 v Zlatých Moravciach nám priblíži projekt "SPORT ÖFFNET UNS DIE TÜREN (Sport opens doors for us)". Pridajte sa k nám a spoločne objavujme nové prístupy k vzdelávaniu na strednej škole!
 • 08 feb
  Webex od 18:00 do 19:00
  Kornélia Lohyňová
  TeachMeet: Víťazné projekty v špeciálnych kategóriách Stretnite svojich kolegov a spoznajte víťazov Národnej súťaže eTwinning 2023 v špeciálnych kategóriách. Nechajte sa inšpirovať nápadmi, tipmi a skúsenosťami učiteľov, ktorí vám poradia ako zvládnuť realizáciu projektu. S inovatívnym projektom "3D print - Creation of educational aids" nás inšpiruje Marcela Fedorová zo Základnej školy Juh 1054 vo Vranove nad Topľou, zatiaľ čo Lucia Šeľuková zo Spojenej školy na Jarmočnej 108 v Starej Ľubovni predstaví projekt z oblasti SOŠ s názvom "Herbs and their use in gastronomy". Taktiež privítame Petra Vargu zo Základnej školy na Ul. sv. Michala 42 v Leviciach, ktorý predstaví Erasmus+ projekt "Digi innovations for new generation". Poďte sa inšpirovať a objavovať nové možnosti vo svete eTwinning!