Aj v tomto školskom roku vám ponúkame medzinárodné eTwinning podujatia na rôzne témy. Niektoré sa konajú prezenčne, iné online. Za účasť na medzinárodných podujatiach získate certifikát. Všetky podujatia sú BEZPLATNÉ. Hradíme cestovné, ubytovanie aj stravu počas konania podujatia, neuhrádzame stravu počas cesty a cestovné poistenie. Medzinárodné podujatia organizujeme v súlade s platnými protipandemickými nariadeniami v daných krajinách a na Slovensku.

V ponuke sú:

 • eTwinning semináre – hlavným cieľom je nájdenie projektového partnera pre prácu v programe eTwinning a nadviazanie medzinárodnej spolupráce s použitím IKT nástrojov. Semináre sú zamerané aj na oboznámenie sa s programom eTwinning, preto sú vhodné aj pre začiatočníkov v eTwinningu.
 • Workshopy zamerané na profesionálny rozvoj – tzv. PDW (Professional Development Workshops). Workshopy predstavujú príležitosti pre profesionálny rozvoj učiteľov, sú zamerané na odbornú prípravu v konkrétnych špecifických témach a oblastiach. Účastníci musia byť registrovaní v platforme eTwinning.
 • Konferencie a tematické konferencie s medzinárodnou účasťou.

Účastníkov medzinárodného podujatia vyberáme spomedzi prihlásených učiteľov s dôrazom na motiváciu popísanú v prihláške. 

Aktuálne medzinárodné vzdelávacie podujatia

 • 02 mar
  04 mar
  Belgicko Leuven
  učitelia nemeckého jazyka na SŠ
  Erasmus+ priorities eTwinning seminár pre nemčinárov na stredných školách
 • 17 mar
  19 mar
  Francúzsko Marseille
  učitelia MŠ
  eTwinning seminar for ECEC teachers Seminár pre učiteľov ECEC (Early childhood education and care). Komunikačný jazyk: angličtina.
 • 27 mar
  29 mar
  Albánsko Berat
  riaditelia SŠ a SOŠ
  Headmasters from VET & secondary schools together at ESEP eTwinning seminar. Headmasters from eTwinning Schools have priority. Work language: English
 • 20 apr
  22 apr
  Malta bude upresnené
  all teachers beginners and intermediate in eTwinning
  Education and Innovation eTwinning seminár
 • 18 máj
  20 máj
  Slovensko Bratislava
  Učitelia SŠ a SOŠ
  Innovation in secondary Education Medzinárodný eTwinning seminár pre stredoškolských učiteľov, ktorí chcú nájsť partnera do projektu eTwinning. Komunikačný jazyk: angličtina