17.03.2023

Vzdelávareň je späť!

Tešíme sa, že skupina Vzdelávareň je už dostupná v novej platforme European School Education Platform. Nájdete v nej záznamy z viac ako 50 webinárov, ktoré sme spolu s našimi ambasádormi pre vás pripravili v tomto školskom roku.

Témy boli zamerané na manažment eTwinning projektov, realizáciu projektových aktivít, použitie bezplatných online nástrojov na spracovanie fotografií, zvuku, videa alebo prípravu grafiky. Nechýbali ani série webinárov o práci s novou platformou European School Education Platform, o Google nástrojoch, novinkách v oblasti IKT a špeciálna séria TeachMeet, v rámci ktorej boli predstavení víťazi Národnej súťaže eTwinning 2022

V skupine sú k dispozícii aj zbierky webinárov z predchádzajúcich školských rokov, v ktorých je ďalších viac ako 200 odkazov na zrealizované webináre.

Na vstup do Vzdelávarne je potrebné byť zaregistrovaný v eTwinningu - postupujte podľa návodu na registráciu. Vašu registráciu zvalidujeme v priebehu 1 – 2 pracovných dní a následne budete mať prístup do skupiny.

Ďalšie články v sekcii Aktuality:

{{ article.title }}
Čítať viac