09.09.2021

Vaše prvé kroky s projektom eTwinning

Milí učitelia, chystáte sa začať nový školský rok so zaujímavou kreatívnou prácou pre žiakov, ktorá ich určite zaujme a popri tom rozšíri ich obzor a kompetencie a umožní aj vám profesionálne rásť? 
Práve pre vás je pripravená kampaň Týždne eTwinning 2021 od 1. septembra do 28. októbra 2021, ktorej cieľom je podporiť vaše prvé kroky pri tvorbe projektov eTwinning na tému veľmi aktuálnu pre celú spoločnosť – Mediálna gramotnosť a dezinformácie.

Ako vytvárať inovatívne projekty sa dozviete na online udalostiach vrátane rozhovorov s odborníkmi, veľtrhoch projektov a diskusiách s predstaviteľmi úspešných projektov eTwinning. Okrem toho si v kampani rozšírite odborné poznatky v oblasti pedagogiky týkajúcej sa mediálnej gramotnosti a dezinformácií.

Veríme, že vám v tomto čase pomôže a zaujme vás náš systém podpory, keď budete robiť prvé kroky pri tvorbe projektu na tohtoročnú tému. Spomedzi účastníkov programu eTwinning sme vybrali skúsených koučov, ktorí vás radi usmernia a poskytnú odborné znalosti v súvislosti s vytváraním jedinečných, kvalitných projektov. Po vašom prihlásení sa do 17.septembra na tomto linku https://bit.ly/3yO59j9 budete zaradení do skupinky vedenej koučom, aby ste splnili svoj cieľ a vytvorili alebo zapojili sa do nového projektu o mediálnej gramotnosti.

Práca medzi trénermi a účastníkmi kampane sa začne 20. septembra a potrvá do 28. októbra 2021.

Ďalšie informácie získate na linku https://bit.ly/3yPi7NE a vo vašom prihlásení sa do eTwinning Live.

Veríme, že sa do tohtoročnej kampane zapojíte a že vás namotivuje k práci na projekte eTwinning!

Ďalšie články v sekcii Aktuality:

{{ article.title }}
Čítať viac