31.05.2024

Publikácia "Krok za krokom ku kvalitnému eTwinning projektu"

S potešením s vami zdieľame publikáciu Krok za krokom ku kvalitnému eTwinning projektu, ktorou reflektujeme na vašu požiadavku dozvedieť sa viac o tom, ako realizovať eTwinning projekt s ambíciou získať niektoré z ocenení. Zároveň tvorbou tejto publikácie napomáhame nášmu snaženiu, aby slovenskí učitelia realizovali kvalitné eTwinning projekty, t.j. v súlade s kritériami kvality stanovenými Európskou komisiou.

Hlavným cieľom je oboznámiť čitateľov s týmito kritériami, na základe ktorých sa udeľuje Národný certifikáty kvality (NQL). Jeho získanie umožňuje zapojiť sa a uspieť aj v Národnej súťaži eTwinning. 

Publikácia vznikla za významnej pomoci eTwinning ambasádorov, teda učiteľov z praxe, ktorí majú bohaté skúsenosti s kvalitnými a ocenenými eTwinning projektami.

Obsah jednotlivých kapitol objasňuje čitateľom spôsob hodnotenia eTwinning projektov.

Veríme, že vám prečítanie publikácie pomôže preniesť teóriu do praxe, povzbudí vás k tvorbe zaujímavých projektových aktivít vysokej kvality a bude inšpiráciou pre vašu prácu so žiakmi a študentmi. A to bez ohľadu na to, či ste v eTwinningu nováčik alebo s ním už máte skúsenosti. 

Budeme radi, ak vás táto publikácia zaujme a bude pre vás inšpiráciou k realizovaniu kvalitných eTwinning projektov.

Váš tím eTwinning Slovensko

Publikáciu Krok za krokom ku kvalitnému eTwinning projektu si môžete bezplatne stiahnuť vo formáte pdf.

 

Ďalšie články v sekcii Aktuality:

{{ article.title }}
Čítať viac