02.02.2022

Príďte na eTwinning vzdelávací festival

Vo februári bude Žilina žiť eTwinningom. Na tri dni privíta učiteľov, ktorí s eTwinningom ešte len začínajú, ale aj tých, ktorí už majú bohaté skúsenosti v oblasti medzinárodnej spolupráce škôl.

eTwinning vzdelávací festival sa bude konať v dňoch 17. – 19. februára 2022 v hoteli Holiday Inn v Žiline. Je určený pre učiteľov materských, základných aj stredných škôl, ktorí sa chcú zapojiť do medzinárodnej spolupráce škôl.

Začiatočníci sa dozvedia viac o programe eTwinning, naučíme ich pracovať s prostredím eTwinning Live a virtuálnou triedou TwinSpace. Pokročilým dáme tipy na užitočné online nástroje, ktoré využijú nielen v projektoch, ale aj počas vyučovania a skúsená eTwinning ambasádorka Zuzana Mészárosová im prezradí, čo všetko by mal obsahovať eTwinning projekt, aby bol naozaj kvalitný.

Odborní lektori sa budú venovať aj témam eSafety, wellbeingu v škole, ako aj možnostiam, ktoré ponúka Erasmus+. Samozrejme, že nebudú chýbať príklady úspešných eTwinning projektov z rôznych slovenských škôl. Pozrite si podrobný program podujatia nižšie na stránke.

Aby program čo najlepšie vyhovoval vašim skúsenostiam a potrebám, zaregistrujte sa na eTwinning vzdelávací festival na stránke https://etwinning.sk/konferencie buď ako ZAČIATOČNÍK alebo POKROČILÝ. 

eTwinning vzdelávací festival sa bude konať v súlade s hygienickými opatreniami platnými v čase konania podujatia (k 30. 1. 2022 v režime OP). Účastnícky poplatok, ubytovanie a stravu počas trvania festivalu uhradíme za vás, cestovné náklady nepreplácame.

Tešíme sa na stretnutie s vami v Žiline!

Ďalšie články v sekcii Aktuality:

{{ article.title }}
Čítať viac