26.09.2023

Nájdite si projektového partnera cez Online Partner Finding Fair

Už čoskoro organizujeme online akciu - Online partner finding fair, kde majú všetci slovenskí učitelia možnosť nájsť si projektového partnera zo zahraničia. Akcia je prioritne určená pre slovenských učiteľov a učiteľov z tzv. EÚ neighbouring counties (susediace krajiny s EÚ), ale zúčastniť sa jej môžu aj učitelia z ostatných európskych krajín. 

Či už učíte v škôlke, v základnej škole, v strednej škole alebo strednej odbornej škole - všetci ste vítaní! Ak máte vlastný projektový nápad, dostanete na tomto podujatí priestor na jeho zverejnenie. Ak by ste sa radi zapojili do medzinárodného školského projektu, ale nemáte vlastnú projektovú myšlienku, nevadí, ste tiež vítaní. Veríme, že si projektového partnera nájdete práve na tomto podujatí.

Online partner finding fair sa uskutoční 11. októbra 2023 o 16:00 CET v online konferenčnom prostredí Webex. Ak sa ho chcete zúčastniť, nezabudnite sa zaregistrovať na tomto linku. Pred konaním akcie bude každému prihlásenému učiteľovi zaslaný email s linkom na pripojenie do online miestnosti.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Ďalšie články v sekcii Aktuality:

{{ article.title }}
Čítať viac